Şirketimiz Hakkında:

SOU’RAN Tour Seyahat Acentası 2006 Yılında, T.C Kültür ve Turizm Bakanlığından 5362 Belge Numarası ile kurulmuş olup TÜRSAB üyesidir. Yurt İçi, Yurt Dışı Otel rezervasyonları, Kültür ve Paket Turları, Uçak Biletleri, Bayi Toplantıları, Okul Turları, Fuar Organizasyonları, Özel Etkinlik Turları, Araç Kiralama ve Vize Hizmetleri gibi konularda hizmet vermektedir.

Ege Turizmcilik Sağlık Yatırım Hizmetleri Ltd. Şti’ne bağlı olarak faaliyet gösteren seyahat acentamıza ait 4 adet ofisimiz bulunmaktadır. Merkez Ofisimiz Babaeski’de olmakla birlikte, Edirne Şube, Lüleburgaz Şube ve Uzunköprü Şube olarak hizmet vermekteyiz.

Şirketimize bağlı alt markalarımız olan Trakya Vize Merkezi olarak tüm Trakya bölgesine vize hizmeti sunuyoruz. Aynı zamanda b2b platformumuz olan ve Edirne Turlarını Türkiye’deki diğer acentacı meslektaşlarımıza sunan Edirne’yi Turla! / www.edirneturlari.com markamızı da yakın bir zaman önce hayata geçirdik.

Aktif olarak turizmin her alanında boy gösteren şirketimiz, dinamik, ekonomik, güler yüzlü ve her an kendini yenileyen genç bir ekipten oluşmaktadır. Her geçen gün daha iyiye sloganıyla siz değerli misafirlerimize hizmet vermeye devam edeceğiz.

Fatura Bilgilerimiz :

Fatura Ünvanı : EGE TURİZMCİLİK SAĞLIK YATIRIM HİZMETLERİ LTD. ŞTİ

Fatura Adresi : Hacı Hasan Mah. Adil Onat Cad. Belediye Hal Dükkanları No: 6/B Babaeski / Kırklareli

Vergi Dairesi : Babaeski   Vergi Numarası : 775 041 1279

Banka Hesap Numaralarımız :

TL HESABI :

VAKIFBANK BABAESKİ ŞUBESİ

HESAP ADI : EGE TURİZMCİLİK SAĞLIK YATIRIM HİZMETLERİ LTD. ŞTİ

IBAN : TR77 0001 5001 5800 7298 3502 39

EURO HESABI :

VAKIFBANK BABAESKİ ŞUBESİ

HESAP ADI : EGE TURİZMCİLİK SAĞLIK YATIRIM HİZMETLERİ LTD. ŞTİ

HESAP NUMARASI : 00158 0480 128 128 69